I miejsce w ogólnopolskim konkursie DZIECI PISZĄ WIERSZE

rok temu

W maju bieżącego roku grupa „Biedronek” z naszego przedszkola wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „Dzieci piszą wiersze”. Była to V edycja tego projektu. Aby wziąć udział w przedsięwzięciu przedszkolaki miały wraz z nauczycielem napisać wiersz przedstawiający swoją grupę. Utwór należało przepisać ręcznie na kartę A4 i wysłać pocztą na wskazany przez organizatora adres. Konkurs miał na celu rozbudzić wyobraźnię, pobudzić do twórczego działania oraz uwrażliwić na piękno poezji i literatury. Nasze pierwsze próby tworzenia wierszy przy pomocy rymów zakończyły się ogromnym i niespodziewanym dla nas sukcesem. „Biedronkom” udało się zająć I miejsce w konkursie. Bardzo cieszymy się z osiągnięć naszych przedszkolaków a Rodzicom gratulujemy tak zdolnych i twórczych Pociech!