TEATRZYK ZIELONY MELONIK

rok temu

Dziś nasze przedszkole, po raz kolejny, odwiedził teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem zatytułowanym "Nerwy do konserwy", którego główny bohater, chłopiec Henio, uczy się w jaki sposób radzić sobie z nudą, gniewem oraz towarzyszącymi im emocjami. Aktorki pokazały, że dobrymi sposobami na poradzenie sobie z nimi są: malowanie, czytanie, taniec czy śpiew. Ale najlepszym lekarstwem na gniew i złość jest miłość, dobroć i przytulanie się do kogoś bliskiego. Okazało się też, że każdą emocję da się poskromić jeśli tylko uruchomimy swoją wyobraźnię i ruszymy do krainy fantazji. Będzie tam z pewnością kolorowo i bardzo wesoło!