kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Dzień Dziecka to radosne święto, na które czekają nie tylko maluchy ale i starsze dzieci. W tym roku Dzień Dziecka w naszym przedszkolu obchodziliśmy w dniu wczorajszym. Pomimo pochmurnej pogody udało się nam wyjść do ogrodu przedszkolnego, gdzie czekał już na nas animator. Rozpoczęliśmy taneczną zabawą, a właściwie taneczną bitwą, w której każda z grup mogła pokazać swoją ekspresję i swobodnie poruszać się do muzyki. To oczywiście nie była jedyna atrakcja tego dnia. Pan prowadzący przygotował również zabawy z chustami animacyjnymi, limbo, przy której dzieci musiały wykazać się swoją zrecznością i sprytem, zabawę w pociąg, zbieranie pachołków określonego koloru, przeciąganie liny. Ostatnią atrakcją w ogrodzie przedszkolnym był pokaz baniek mydlanych -tych ogromnych i maleńkich, które wznosząc się w górę pod niebo, powodowały prawdziwy zachwyt i radość dzieci. W przedszkolu czekała na dzieci smaczna niespodzianka czyli popcorn i pyszne lody. Wczorajszy dzień był dla naszych podopieczych pełen wrażeń, a z twarzy dzieci nie schodził uśmiech.