Zebranie dla Rodziców dzieci z grupy Biedronek

Serdecznie zapraszam na zebranie Rodziców dzieci z  grupy Biedronek dnia 26.04.2016r. (tj. wtorek) o godzinie 15.30.  W przypadku braku możliwości przybycia z powodu obowiązków zawodowychw wyżej wymienionym dniu na spotkanie z nauczycielem drugim terminem jest 27.04.2016r. (tj. środa) w godzinach 7.00 – 7.45. Rodzice na zebraniu zostaną zapoznani z wynikami diagnozy końcowej oraz otrzymają w formie pisemnej Informacje o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej.

Wychowawca