10.10.2015r. PRZEDSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY pt. ZJAWISKA PRZYRODNICZE W OBIEKTYWIE

Gorąco zachęcamy dzieci i ich rodziców do udziału w konkursie, którego przedmiotem są zjawiska atmosferyczne, meteorologiczne takie jak mżawka, deszcz, burza, mgła, rosa, szron oraz skutki oddziaływania pogody na otoczenie między innymi powodzie, susze, zniszczenia spowodowane przez wiatr, piorun, grad.

Jeśli będziecie świadkami takich zjawisk i zdarzeń podczas spaceru, wycieczki a nawet na własnym podwórku lub obserwując z okna, uwiecznijcie ten fakt na zdjęciu i podzielcie się nim z nami.

Fotografie o wymiarach 10x15, 13x18, 15x21 lub 21x30 należy złożyć u wychowawców grup do 12 kwietnia 2016r. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 22 kwietnia.