Wycieczka

W dniu 19.04.2016r. odbędzie się wycieczka do Rzeszowa, której celem jest obejrzenie największej w Polsce  wystawy z  klocków LEGO. Tego dnia prosimy o przyprowadzanie dzieci do godziny 7.30. Wyjazd z przedszkola o godzinie 8.00, powrót około 12.00. Poniżej szczegóły wycieczki:

1. Zwiedzanie z przewodnikiem  konstrukcji zbudowanych z milionów klocków lego o niespotykanej formie i wielkości między innymi:

- największego samolotu z klocków  /11 metrów długości , 3 m wysokości,

-najwyższego znanego człowieka w historii Roberta Wadlow a   mierzącego  272cm   /w skali 1:1/,

- sceny znane z filmów i bajek ,

-budowle przedstawiające architekturę historyczna i współczesną oraz setki innych eksponatów.

2. Zabawy w   Funk Parku  czyli   strefie  zabaw klockami lego,  gdzie przedszkolaki będą mogły budować, malować  i pisać oczywiście klockami lego  oraz sprawdzić wytrzymałość swoich budowli. Rozbudzić swoją wyobraźnię  i pomysłowość, ćwiczyć umiejętności manualne, nawiązać nowe znajomości  i integrować się z innymi uczestnikami zabawy. SUPER SHAKER - zostań Super Budowniczym i sprawdź wytrzymałość swoich budowli.

3. Kino Edukacyjne -  na zakończenie  obejrzą 20 minutowy film edukacyjny o świecie  nauki  i wiedzy  pokazanej przez pryzmat klocków lego.