- taki tytuł nosi spektakl, zagrany przez grupę teatralną "Zielony Melonik" 6 kwietnia w naszym przedszkolu.

Opowiada o lękach dziecięcych, które często są nienazwane i mają wiele twarzy. W tej przygodzie bohaterowie- Myszka Mała, Słonica Ogromna, Ala i Ola spróbują wraz z dziećmi stawić im czoło. Każda z nich zaczyna wierzyć w siebie i wie, że w kłopotach zawsze pomogą przyjaciele. Nie odbywa się to bez zaskakujących i śmiesznych sytuacji.Jest to kolejna bajka, która oprócz oczywistego morału niesie też inne wartości, którymi są: kultura słowa, autorskie aranżacje dźwiękowe i wspólna dobra zabawa.