Wiosna, ach to ty... W poniedziałek 21 marca pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy wiosnę. Pierwszy Dzień Wiosny od wieków uznawany jest za magiczny i cudowny. Towarzysząca mu równonoc , dzień trwa dokładnie tyle samo, co noc , jest symbolem końca. Końca mroźnej zimy, która ustępuje właśnie miejsca budzącej świat do życia wiośnie. Niesie to ze sobą nowe nadzieje, na rozwój, szczęście i powodzenie. Ten dzień rozpoczęliśmy w strojach na zielono. Niestety aura nie pozwoliła nam na spacer do ogrodu, aby tradycyjnie pożegnać zimę. Mimo to głośnym śpiewaniem i wesołą zabawą przedszkolaki pożegnały zimę i powitały długo oczekiwaną wiosnę.