" Być kobietą, być kobietą" Wszystkie panie i dziewczynki z naszego przedszkola świętowały. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym, jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach, dyżurach, porządkowaniu sali po zabawie itp. Mali mężczyźni przygotowali niespodzianki dla swoich koleżanek z grup  obdarowali dziewczynki kwiatkami, które wykonali własnoręcznie. Pomimo, iż pogoda za oknem nie była przyjemna, to w przedszkolnych salach panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój.