Audycja muzyczny

We wtorek, 8 marca kolejny raz w tym roku gościliśmy w naszym przedszkolu muzyków z Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie. Te spotkania każdorazowo zachwycają nasze dzieci i nas nauczycieli. Tym razem miłym odwiedzinom przyświecało hasło "Tajemnica futerałów”- muzycy podczas grania piosenek min; „Zuzia”, „Kulfon”, „Myję zęby” wyjaśniali co kryje się pod nazwami takimi jak: chordofony, aerofony, idiofony. Dzieci miały okazję poznać różne instrumenty muzyczne oraz włączyć się do wspólnej zabawy i śpiewania piosenek.