KONKURS RYSUNKOWY

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w ogólnopolskim konkursie rysunkowym " Leśna rodzina", organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Lasu.
            Zachęcamy wszystkie dzieci do podzielenia się z nami swoimi leśnymi obserwacjami. Z pewnością każdy z Was spacerując po lesie, czy parku zauważył coś ciekawego, czy też usłyszał niesamowitą historię. Przedstawcie to! Poruszcie swoją wyobraźnię i przelejcie ją na papier lub płótno.
           Konkurs polega na przedstawieniu wizerunku leśnej rodziny. Uczestnik, bazując na własnych obserwacjach przyrody, przedstawia nam je w postaci obrazu. Na prace czekamy do 10. 04. 2016 r. Spośród nich wyłonimy jedną i prześlemy do Komisji Konkursowej w Warszawie. Prace z całej Polski oceniane będą przez Komisję Konkursową " Leśna Rodzina".
           Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz skromny upominek. CZEKAMY NA WASZE PRACE !