Zachęcamy dzieci oraz Rodziców do udziału w przedszkolnym konkursie.
Stwórzcie hasło i logo o tematyce ekologicznej.
Każdy uczestnik otrzyma dyplom i nagrodę. Zwycięskie logo i hasło zostanie zamieszczone na przedszkolnej torbie ekologicznej.
Pracę wykonaną samodzielnie w domu należy złożyć w terminie
od 03.03.2016r. do 22.03.2016r. u wychowawcy grupy.
Ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów odbędzie się 30.03.2016r.
Cele konkursu:
- wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne wykonywanie zadania,
- promowanie talentów plastycznych dzieci;
- prezentowanie twórczości plastycznej dzieci w wieku przedszkolnym;
- rozwijanie wyobraźni dzieci i wrażliwości estetycznej, inspirowanej pięknem otaczającego nas świata,
- czerpanie radości dzieci z efektów własnych działań twórczych,
- rozwijanie zainteresowań uczniów problematyką ekologiczną.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim z Oddziałem Zamiejscowym w Wolicy Ługowej.
2. Konkurs rozpoczyna się 03.03.2016r. i trwać będzie do 22.03.2016r; prace konkursowe należy składać u wychowawców grup.
3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim z Oddziałem Zamiejscowym w Wolicy Ługowej.
4. Praca: płaska, format A4-A3, technika dowolna.
6. Prace powinny zawierać metryczkę imię, nazwisko oraz wiek dziecka, imię i nazwisko wychowawcy grupy.
7. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu.
8. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, laureatów konkursu oraz ich nauczycieli.
9. Każdy z uczestników otrzyma dyplom oraz nagrodę. Zwycieska praca zostanie zamieszczona na przedszkolnej torbie ekologicznej.
10. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 30 marca 2016r.
11. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej naszego przedszkola.
12. Koordynator konkursu: Magdalena Hossa.