Wyniki przedszkolnego konkursu

W dniu 08.02.2016 dzieci z oddziału naszego przedszkola w Wolicy Ługowej wzięły udział w głosowaniu i wybrały zwycięskie prace w przedszkolnym konkursie plastycznym „Zima ach to ty!”. Każdy z obecnych w tym dniu przedszkolaków oddał 2 głosy. Pierwszy głos przyznany został w kategorii wiekowej 3-4latki, drugi w kategorii 5-6latki. Po zakończeniu głosowania wspólnie z dziećmi ,zarówno w jednym jak i drugim oddziale, przeliczyliśmy zebrane głosy.
Jest nam bardzo miło, że tak wielu przedszkolaków wzięło udział w naszym konkursie. Łącznie do Oddziału w Wolicy Ługowej wpłynęło 17 prac. Wszystkie prace były bardzo piękne, ich autorom gratulujemy talentu i pomysłowości wykonania.
Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz  drobne nagrody rzeczowe.
A oto wyniki głosowania:
• I miejsce w kategorii wiekowej 3-4latki zajęła: Amelka O. z grupy "Pszczółek"
• I miejsce w kategorii wiekowej 5-6latki zajął: Kacper z grupy „Biedronek”

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!
Zapraszamy do galerii :)