Deklaracje o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej i rekrutacja

DEKLARACJA O KONTYNUOWANIU EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ
Rodzice, którzy wyrażają wolę, by ich dziecko kontynuowało dalszą edukację w naszym przedszkolu proszeni są o odebranie od nauczycielek druku deklaracji o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej.
Deklarację należy dokładnie i czytelnie wypełnić, najlepiej drukowanymi literami i złożyć u wychowawcy lub dyrektora przedszkola w dniach od 8 do 29 lutego 2016r. Niezłożenie deklaracji w wyznaczonym terminie skutkować będzie tym, że dziecko nie będzie mogło uczęszczać do przedszkola od 1 września 2016r.

REKRUTACJA 2016/2017
Od 1 marca 2016 r. rozpocznie sie rekrutacja dzieci do przedszkola na rok szkolny 2016/2017.
Osoby zainteresowane, prosimy o zapoznanie sie z informacjami dostępnymi w zakładce: Rekrutacja