„To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia" - Rudolph Giuliani.
W dniach 28 i 29 stycznia obchodzono w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z najstarszych grup przygotowały okolicznościowy spektakl pt. „Kopciuszek”. Inscenizacja pozwoliła Gościom i dzieciom przenieść się w magiczny świat bajek. Wesołe i humorystyczne wiersze oraz piosenki sprawiły seniorom wiele radości i przyjemności, a tańce wzbudzały podziw dla umiejętności wnucząt. Słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków dał szansę na dodatkowe miłe chwile spędzone z ukochanymi wnukami. Bardzo było nam miło gościć zacnych Dziadków i Babcie, dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia w przedszkolu za rok.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce GALERIA:)