Podsumowanie akcji

Miło nam oznajmić, że wychowankowie z obu oddziałów naszego przedszkola zebrali 95 zł 17 gr w ramach akcji zbiórki monet groszowych  "Góra Grosza". Celem akcji było zebranie środków finansowych na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Przedszkolaki kolejny raz udowodniły, że jeden, mały grosz znaczy niewiele, lecz powstająca z nich góra grosza moze być największa na świecie.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i udział w akcji. Cieszy nas fakt, że dzieci potrafią dzielić się z rówieśnikami w potrzebie i nie są obojętne na ich los.