W karnawale same bale...

W słoneczne, sobotnie popołudnie 23 stycznia 2016 r. przedszkolaki z obu oddziałów naszego przedszkola wraz z rodzeństwem i opiekunami spotkały się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 na corocznym Balu Karnawałowym.
Imprezę prowadziła wodzirejka Pani Jadzia z pomocą całej gromady Smerfów pod czujnym okiem Papy Smerfa. Przedszkolaki bawiły się świetnie do rytmów znanych karnawałowych przebojów i z dumą prezentowały różnorodne, barwne i oryginalne stroje i kreacje, specjalnie przygotowane na tę okazję. Uśmiechnięte księżniczki, wróżki, pszczółki, motylki i biedronki ochoczo tańczyły z policjantami, piratami, rycerzami i spidermenami. Zmęczeni tancerze w trakcie przerwy z apetytem zajadali słodkie przekąski popijając wodą lub soczkiem. W muzycznych zabawach, pociągach i korowodach uczestniczyli również rodzice wraz z młodszym i starszym rodzeństwem naszych milusińskich. Wspólna zabawa w miłej atmosferze przyniosła wszystkim uczestnikom wiele radości i zadowolenia oraz dostarczyła niezapomnianych wrażeń.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci opuszczły salę balową z pozdrowieniem : do zobaczenia za rok !
Zapraszamy do galerii zdjęć!