Przedszkolny konkurs plastyczny

"ZIMA ACH TO TY!"
Zachęcamy wszystkie dzieci do udziału w przedszkolnym konkursie plastycznym. Przedstawcie w swoich pracach to, co dla Was jest oznaką prawdziwej zimy. Pracę wykonaną samodzielnie w domu należy złożyć w terminie od 25.01.2016r. do 04.02.2016r. u wychowawcy grupy. Ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów odbędzie się w dniu 08.02.2016r.

Czekamy na Wasze prace!!!

Cele konkursu:
- promowanie talentów plastycznych dzieci;
- prezentowanie twórczości plastycznej dzieci w wieku przedszkolnym;
- rozwijanie wyobraźni dzieci i wrażliwości estetycznej, inspirowanej pięknem otaczającego nas świata;
- czerpanie radości dzieci z efektów własnych działań twórczych.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim z Oddziałem Zamiejscowym w Wolicy Ługowej.
2. W terminie od 25.01.2016 do 04.02.2016r. prace konkursowe należy składać u wychowawców grup.
3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim z Oddziałem Zamiejscowym w Wolicy Ługowej.
4. Praca: płaska, format A4, technika dowolna.
5. Prace w konkursie będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
- I kategoria 3-4 latki;
- II kategoria 5-6 latki.
6. Prace powinny zawierać metryczkę : imię, nazwisko ,wiek dziecka, nazwę grupy.
7. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu.
8. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, laureatów konkursu oraz ich nauczycieli.
9. Laureaci zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach wiekowych, każdy z uczestników otrzyma dyplom za udział, a laureat dodatkowo drobny upominek rzeczowy.
10. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 08 lutego 2016r. Jednego Laureata w każdej kategorii wiekowej wyłonią dzieci przez głosowanie.
11. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej naszego przedszkola.
12. Koordynator konkursu: Sabina Gibała