23.09.2015r. - Szukamy Pani Jesieni

W środę w naszytym przedszkolu odbyło się uroczyste powitanie nadchodzącej Pani Jesieni. Tego dnia razem z dziećmi wyruszyliśmy na poszukiwania jesiennych skarbów. Każda grupa z koszem w ręku, wyruszyła w różne zakątki nieopodal przedszkola, by przekonać się czy kalendarzowa Jesień rzeczywiście nadeszła. Nie obyło się bez zabaw i tańców dotyczących jesieni. Ponadto nasze maluchy przygotowały z tej okazji specjalne jesienne drzewa w różnych odcieniach jesieni. Podsumowując dzisiejszy jesienny dzień, wszyscy stwierdzili zgodnie, że Pani Jesień rzeczywiście nadeszła.