Orszak Trzech Króli

Kolorowy Orszak Trzech Króli po raz drugi zgromadził mieszkańców Sędziszowa i okolic, w tym także wychowanków naszego przedszkola wraz z rodzinami. Święto Objawienia Pańskiego symbolizuje przekazanie prawdy o narodzinach Chrystusa całemu światu. Chcąc uczcić to wydarzenie każdy mógł wziąć udział w barwnym korowodzie niosąc Dzieciątku i Świętej Rodzinie wraz z Królami dary. Po uroczystej mszy świętej w Kościele pw. Narodzenia NNP zgromadzeni udali się do Kościoła Miłosierdzia Bożego, by oddać pokłon Jezusowi.
Dziękujemy przedszkolakom i ich rodzicom za to, że w koronach i błękitnych stronach włączyli się w pochód. Jedną z atrakcji Orszaku było wykonanie przez naszych wychowanków pastorałki "Hojka".