Wizyta Świetego Mikołaja

Dzień 7 grudnia był dniem szczególnym dla dzieci w naszym przedszkolu. Właśnie w tym dniu wszystkie przedszkolaki z utęsknieniem czekały na Świętego Mikołaja. Już od samego rana, zniecierpliwione wyglądały przez okna oraz nasłuchiwały dźwięku czarodziejskiego dzwoneczka, który miał zwiastować przybycie oczekiwanego Gościa. Kiedy ujrzały nadjeżdżającego bryczką Mikołaja wszystkie się bardzo ucieszyły, a grupa “ Motylków” wyszła Go przywitać. Mimo braku białego puchu, jak co roku Święty Mikołaj przybył do naszego przedszkola. Wszystkie grupy z odwagą zaprezentowały swoje umiejętności: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, które przygotowały specjalnie dla Niego. Po przywitaniu nastąpił długo wyczekiwany moment rozdania prezentów uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami. Dzieci bardzo ucieszyły się z podarunków. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze.

Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i wspaniałe prezenty. Mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy!