Wycieczka do fabryki bombek w Rzeszowie

Ponieważ święta zbliżają się bardzo wielkimi krokami, najstarsze dzieci z naszego przedszkola wybrały się do fabryki bombek w Rzeszowie. Uczestnicy wycieczki obserwowali cykl ręcznej produkcji bombek choinkowych począwszy od dmuchania szklanych rurek poprzez srebrzenie, dekorowanie i pakowanie. Dzieci miały również okazję obejrzenia bombek z różnych stron świata produkowanych na specjalne zamówienia.
Na pamiątkę pobytu w fabryce dzieci otrzymały bombki z własnym imieniem. Wycieczka dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń i wprowadziła w atmosferę świąt.