23.11.2015r. - Góra Grosza

Już po raz kolejny zaangażowaliśmy się w akcję pt. „ Góra Grosza 2015”. Podobnie jak w latach ubiegłych będziemy zbierać drobne monety do puszek znajdujących się w każdej grupie. Zebrane monety pozwalają na realną pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną i przebywającym w rodzinach zastępczych, rodzinnych domach dziecka, domach dla dzieci oraz innych formach opieki.
Akcja „Góra Grosza”, której organizatorem jest Towarzystwo Nasz Dom jest lekcją empatii, zrozumienia, tolerancji oraz pokazuje, że choć jeden grosz nic nie może zmienić, to uzbierana „Góra Grosza” może przyczynić się do powstania wielu inicjatyw na rzecz dzieci. A najcenniejsze jest to, że to dzieci pomagają dzieciom.
Zbiórka monet potrwa od 23 listopada do 4 grudnia 2015 r. po czym nastąpi finał akcji czyli uroczyste sypanie „Góry Grosza”.
DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE WSPARCIE I ŻYCZLIWOŚĆ