04.11.2015r. - Pasowanie na przedszkolaka

4 listopada 2015 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola.

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną, podczas której przedszkolaki ubrane w grupowe stroje recytowały, śpiewały i tańczyły. Po występach Pani Dyrektor Krystyna Surman dokonała pasowania, dotykając ramienia każdego dziecka „zaczarowaną kredką”. Podczas ślubowania dzieci obiecały być dobrymi przedszkolakami, odśpiewały hymn przedszkola, a na pamiątkę pasowania otrzymały dyplom i książeczki oraz drobne upominki.

Po części oficjalnej dzieci przeszły do swoich sal by tam ze swoimi Paniami bawić się przy wesołej muzyce. Dla wszystkich pasowanych dzieci był to dzień pełen wrażeń i na długo zostanie w ich pamięci.