30.10.2015r. Ogólnopolski konkurs Bajeczki z przedszkolnej półeczki

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Publiczne Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim z Odziałem Zamiejscowym w Wolicy Ługowej.

2. Celem konkursu jest rozwijanie inwencji twórczej nauczyciela przy współpracy z dzieckiem i rodzicem, pobudzanie kreatywności prowadzącej do stworzenia bajeczki „innej od wszystkich”. Rozbudzenie zainteresowań czytelniczych.

3. Konkurs skierowany jest do nauczycieli, rodziców i dzieci z wszystkich grup wiekowych (3-6 lat).

4. Format prac: książeczka A5, technika dowolna, płaska.

5. Pracę należy wykonać z grupą:

ułożyć tekst,
zilustrować treść min. 2-3 obrazkami (rysunek wykonany przez dziecko za pomocą dowolnego przyboru plastycznego np. ołówka, kredki, mazaka, farby lub w dowolnym programie komputerowym przeznaczonym do rysowania dla dzieci w wieku 3-6 lat)
złożyć książeczkę w całość razem z tekstem.

6. Każda praca powinna mieć metryczkę na odwrocie, zawierającą: numer lub nazwę grupy, nazwę i adres placówki, imię i nazwisko autorów prac oraz nauczyciela (wraz z adresem e-mail) pod kierunkiem, którego została wykonana.

7. Prace prosimy przesyłać do 31. XII. 2015 r.

8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15. I. 2016 r. Wyniki ogłoszone zostaną 18. I. 2016 r. na stronie internetowej organizatora: www.przedszkole-jedynka.pl

9. Oceny dokona powołana przez organizatora komisja konkursowa.

10. Organizator przewiduje nagrody za I, II, III miejsce. Nagrody i dyplomy zostaną wysłane pocztą. Nauczyciele którzy zamieszczą swojego e-maila na metryczce pracy otrzymają podziękowanie za udział w konkursie drogą elektroniczną do końca stycznia 2016 r.

11. Organizator nie zwraca prac konkursowych i zastrzega sobie prawo do ich wykorzystywania. Nadesłanie prac jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu.

12. Prace prosimy nadsyłać na adres:

Publiczne Przedszkole nr 1 w Sędziszowie Młp.Z Oddziałem Zamiejscowym w Wolicy Ługowej

ul. 3 Maja 21 39-120 Sędziszów Młp. z dopiskiem "Bajeczki z przedszkolnej półeczki"