28.10.2015 Z WIZYTĄ U KONIKÓW I DANIELI

orzystając z przepięknej słonecznej pogody postanowiliśmy odwiedzić gospodarstwo, którego właściciele od pewnego czasu hodują trzy konie i trzy daniele. Dzieci miały więc okazję zobaczyć te zwierzęta z bliska. Ponieważ ciężko jest spotkać daniele w ich naturalnym środowisku, większość dzieci była pod dużym wrażeniem. Największy entuzjazm wzbudził TATA-daniel dumnie prezentujący swoje szerokie, łopatowate poroże. Od właścicielki gospodarstwa przedszkolaki dowiedziały się jakich warunków potrzebują zwierzęta, czym się żywią i jak należy o nie dbać.