WIGILIA GRUPOWA

Magiczny czar Świąt Bożego Narodzenia zagościł dziś w naszym  przedszkolu. Podczas śpiewania kolęd, płonące świece i choinka wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności.Wszyscy zajęli miejsca przy odświętnie nakrytym stole, aby zjeść wspólny posiłek. Nie zabrakło na naszym stole barszczu z grzybami, pierogów ruskich, oraz kompotu z suszek. Wigilia to szczególna uroczystość w naszym przedszkolu, to wyjątkowe wydarzenie, które integruje dorosłych i dzieci.

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok 2020. W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć wiele zadowoleniai sukcesów z podjętych wyzwań.